Povídky

"Jestli ten, kdo píše, píše dobře, nebo špatně, to se zjistí hned, ale jestli ten, co nepíše nic a klidně si sedí, sedí si klidně z chytrosti, nebo hlouposti, to žádný smrtelník nezjistí."-G.Ch.Lichtenberg

 (Kdybyste chtěli moji první a zatím asi na dlouhou dobu poslední knihu, která obsahuje dvě z mých povídek, tak můžete napsat na mou e-mailovou adresu-karlaprochazkova@seznam.cz)

DOKONČENÉ

NEDOKONČENÉ

Noci osvobození(46 stran, 03) V podzemí, bráně pravdy(44,02-xx)
Aktivista(54 stran, 01) Poly-prokletí láskou(5,03-xx)
Dvojí vidění(6 stran, 02) Neslyšící dívka(44,03-xx)
Plačící chlebová duše(4 strany, 02) Vzpoura rostlin(9,02-xx)
Šedivé vězení rozumu(3 strany, 02)
Zázračný paprsek(54 stran, 03)
Zbývá 10 minut(2strany,03)

ÚVAHY

Povídka o smrti1(2strany,04) Velký člověk Duben
Povídka o smrti2(1strana,04) Nové tisíciletí Duše
Reklama Knihy
Škola-základ života Vincent van Gogh
Domov Přetvařování
Jsme z ničeho, ale... Matematici

Tak se vám zase hlásí exotické zvířátko. Tohle exotické zvířátko vám asi připadá hodně zvláštní-a já se vám vůbec nedivím. Moje literární snahy by se možná daly ohodnotit jako naprostý propadák, ale možná, že tam některé světlé záblesky jsou. Hlavně neodsuzujte předem( a radši ani potom). Ono to totiž není vůbec lehké, když jste chudák človíček a snažíte se na počítač nebo na papír naťukat to, co máte v hlavě(pokud v ní ještě vůbec něco máte). A když už se vám podaří něco naklepat, tak většinou stejně zjistíte, že tohle jste nechtěli a můžete začít v klidu od znova. A pak si připadáte jako blázen, když se pořád vracíte na začátek. Ale už bych asi měla ty svoje prapodivné studie ukončit a raději vám nabídnout něco ze svých povídek. Neděste se. A chvilku strpení. Časem jich snad(nebo bohužel) bude víc a lepších(nebo horších?) :-).