Fotky

"Nechci tvořit své štěstí, chci tvořit své dílo."-Nietzsche

Kdybyste chtěli kvalitní či velké fotografie, tak mi stačí napsat na karlaprochazkova@seznam.cz a já to zvážím na svých vahách uvnitř hlavy:-)

Mozaika ze soustředění MaM a srazů

Příroda 
Další tábory a soustředění
 a já o trochu starší(nedoporučuje se)
Moje rodina
Lidé Písek
Všehochuť
Cesty: Kolo 05(Morava), Řecko 05(stop)
          Velká Británie 04(stop)
Další foto v lepší kvalitě jsou na: kajamatfyz.wz.cz 

Kdo vymyslel foťák, ten by zasloužil metál. Tedy skutečně. Ta možnost nechat si střípky ze svého života pro pozdější chvíle, aby se nad nimi mohl člověk těšit, smát a vzpomínat, je tak nádherná možnost, že se není ani co divit, že vzniká tolik fotografií. Fotky vám sice nikdy nevrátí zpět vše, co jste tehdy prožili, ale alespoň část toho vám přinesou a nechají vás snít. Můžete znovu pozorovat místa, která jste navštívili, procházet se v duchu po rozpálené pláži, nechat si čechrat vlasy letním vánkem, nebo skoro cítit, jak vám kapičky deště šimraly na tváři. Třeba si znovu připomenete lidi, kteří už skoro stačili vymizet z vaší paměti a přitom vám s nimi bylo tak dobře. Když si prohlížíte své dávné vzpomínky, tak vám je najednou jasné, že je proč žít. Vždyť těch krásných okamžiků ve vašem životě bylo tolik. Když vaše mysl nechce přijít na nic pozitivního, tak se proberete albem a najednou vidíte, že toho krásného byla strašná spousta.

A svět v hledáčku fotoaparátu vypadá naprosto jinak. Člověk se naučí pozorovat vše kolem sebe trochu jiným pohledem. Vybrat si jen jeden obrázek,jeden okamžik, dokázat určit, jak bude to či ono vypadat v tom malém výřezu. Fotky jsou jen malé výřezy ze života, kterým naše mysl dodá další rozměry. Je to úžasný pocit, když v ruce držíte fotoaparát právě vy a víte, že se můžete stát zrovna vy těmi, kdo tyhle chvíle zachytí. A tak se snažím alespoň občas zachytit chvíle, které se mi zdály důležité(jen je zvláštní, že při těch nejdůležitějších chvílích v našem životě většinou není co fotit).

Na mých stránkách nenaleznete pouze moje fotografie, ale také fotografie mých rodičů, či kamarádů, prostě fotografie, které mě zaujaly, či jsem si je sama se sebou spojila.