Knihy

"Už jsem řekl, neprodám. Vy potom moc čtete, moc víte a moc do všeho kecáte."-Renčín

OBSAHY KNIH

SPISOVATELÉ

JÁ A KNIHY-ČETBA, CO CHCI ČÍST... HISTORIE KNIH A PSANÍ
ÚVAHY, FEJETONY ... O KNIHÁCH

     

                 Knihy jsou droga, bez které se můj život už asi ani nikdy neobejde. Ale je to už tak, a já se s tím budu muset smířit. Ale proč. Nebojte se, taky se někdy od té knížečky zvednu, abych se porozhlédla po tom našem krásném světě, ale musíte uznat, že je to v těch knihách často mnohem lepší. Když by vás náhodou zajímal můj názor na knihy, tak se třeba můžete mrknout na jednu z mých úvah-Knihy.

                Když už jste si přečetli tohle, tak možná pochopíte, jak beru ty papírové věcičky, které jsou o tolik přítulnější, než nějaký odpudivý odpad, který by se chtěl možná nazývat elektronickými knihami, ale který je k nám chladný, který nám nikdy nemůže pomoci dostatečně nás samotné pochopit. A tak vždy raději uchopím do ruky hezky ohmatanou papírovou knížečku, probírám se jejími stránkami, a pomalu postupuju kupředu, ono je to tak nějak příjemnější, když cítíte to šustění stránek pod vašimi prsty, když vás vždy pohladí dech stáří a pradávných věků.

              Když by vás třeba zajímalo, co jsem všechno přečetla, tak to můžete zkusit v mý četbě, ale možná, že by se vám spíše zamlouvalo to, co bych vám určitě doporučila, protože stojí za to si ty knihy přečíst. A pak, docela užitečné je se občas mrknout na pár obsahů(někdy se to může hodit i do školy, i když většina z knih je spíše neškolních).  A hip hip hurá, taky pár dobrejch autorů.